DyskrecjaDrukuj


Przesyłka ze sklepu hotparadise.pl zapakowana jest kartonik i czarną folię stretch bądź foliopak DPD lub bąbelkową kopertę dodatkowo zabezpieczona od wewnątrz Jako nadawca podany jest adres domowy tak, aby żaden element przesyłki nie sugerował jej zawartości. Paczka jest ściśle i dokładnie zaklejona szeroką taśmą.

Dyskretny odbiór paczki
Paczka może być dostarczona na 4 wyjątkowo dyskretne sposoby:

•    Zwykła przesyłka: odbiór paczki bezpośrednio od listonosza czy kuriera na podany przez Ciebie adres. W tym wypadku paczkę może odebrać właściwie każdy domownik.

•    „Poste restante”: to najdyskretniejsza forma odbioru paczki. Przesyłka wysyłana jest na adres Twojego urzędu pocztowego. Paczka nie jest awizowana w miejscu zamieszkania, po prostu czeka na Ciebie dyskretnie na poczcie.

•     Paczkomaty: dają gwarancję odbioru przesyłek bez kolejek, 24 godziny na dobę, w dogodnej lokalizacji i bez awizo, bo o tym, że przesyłka jest już w paczkomacie zostaniesz poinformowany SMS-em i e-mailem

Odbiór w sklepie Hot Paradise 


Ważne: opcja poste restante wymaga podania numeru i dokładnego adresu urzędu pocztowego. Przypominamy, że do odbioru potrzebny jest dowód osobisty adresata, by potwierdzić jego dane.

W przypadku paczki pocztowej otrzymasz sms z poczty o nadejściu przesyłki.

Szanujemy Twoja prywatność
Twoje dane osobowe chronione są zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r (Dz. U. Nr 133, poz. 883) oraz Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 133, poz. 1204).

Dokładamy wszelkich starań, abyś czuł się komfortowo i bezpiecznie dokonując zakupów w hotparadise.